Komornik Sądowy

Komornik

Sądowy

Komornik Wrocław

Wrocław

we Wrocławiu

Wrocław Komornik

Komornik Kobierzyce

Komornik Sobótka

Komornik Żórawina

Komornik Wrocław Krzyki

Krzyki Komornik

Kobierzyce

Sobótka

Żórawina

Wrocław Krzyki

Krzyki

Komornik Tarnowska

Komornik Bożena Tarnowska

Komornik Sądowy Bożena Tarnowska przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Krzyków we Wrocławiu.

egzekucja

egzekucja sądowa

licytacja

licytacje

eksmisja

obwieszczenie

wierzyciel

dłużnik

podział sumy uzyskanej z egzekucji

Google+

Wrocław Krzyki

 

Miasto Wrocław-Krzyki - ulice

A

Abrahama Gen.  
Afgańska
Agrestowa 
Akacjowa Al. 
Aleja Armii Krajowej 
Aleja Róż 
Aleja Słowackiego 
Aliancka
Alpejska 
Ametystowa 
Arabska
Armii Krajowej Al.
Asfaltowa

B

Balladyny
Bardzka
Bengalska
Beethovena
Będzińska
Biegła
Bielawska
Bieruńska
Birmańska
Biskupa Bernarda
Bogedaina
Biwakowa
Bliska
Blizanowicka
Boczna
Bogucicka
Bohaterska
Boiskowa
Borowska
Borówczana
Bołtucia Mikołaja Gen.
Brahmsa
Braterska
Brochowska
Brossa
Brylantowa
Brzeska
Brzezińska
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Buforowa
Buraczana
Bursztynowa
Burzowa
Bytomska

C

Centralna
Chińska
Chlebowa
Chmurna
Chorzowska
Chudoby
Chyżan
Chłodna
Ciepła
Cisowa
Cukrowa
Czechowa Antoniego
Czechowicka
Czekoladowa
Czeremchowa
Czereśniowa
Czerska
Czołgistów

D

Daleka
Dalemińców
Dawida Jana Władysława
Dąbka Płk. Stanisława

Dereniowa
Deszczowa
Dębowa Al.
Diamentowa
Długopolska
Dobrzyńska
Dożynkowa
Drukarska
Dróżnicza
Dusznicka
Dworcowa nr parzyste
Dyrekcyjna
Działkowa
Dzierżoniowska

E

Energetyczna

F

Filipińska 
Filipowicza Juliana Gen. 
Fizylierska

G

Gajowa
Gajowicka (wszystkie parz. i nieparz. od nr 57 dk)
Gardy
Garwolińska
Gazowa
Gałczyńskiego
Gen. Dąbrowskiego
Gen. Kniaziewicza
Gerberowa
Glebowa
Głubczycka
Gliniana
Gliwicka
Glogera Zygmunta
Goetla Walerego
Gogolińska
Goleszan
Goplan
Górnośląska
Grabskiego
Gradowa
Grota-Roweckiego
Gen.Grzmota-Skotnickiego
Gen.Grójecka
Gwiaździsta

H

Hajducka
Hallera Al. Gen. od nr 1-27 i 2-34
Halna
Hauke Bossaka 
Henrykowska 
Hercena 
Hippiczna 
Hirszfelda Plac 
Hubala Mora 
Hubska 
Hufcowa

I

Indyjski Plac
Iracka
Iwaszkiewicza

J

Jabłeczna
Jagodowa
Jagodzińska
Jantarowa
Januszowicka
Japońska
Jarzynowa
Jarzębinowa Al.
Jasienicy Pawła
Jaspisowa
Jastrzębia
Jaworowa Al.
Jemeńska
Jesienna
Jesionowa
Jeździecka
Joannitów
Jordańska
Jutrzenki

K

Kalinowa
Kamieniecka
Kamienna (od nr 1-67 i 2-80)
Kamienna (od nr 69 i od nr 82 do końca)
Kampinoska
Karkonoska Al.
Karmelkowa od nr 70 dk
Karwińska
Kasztanowa Al.
Kasztelana Stanisława
Katowicka
Kiepury
Klasztorna
Kleeberga Franciszka Gen.
Klimasa Czesława 
Kobierzycka
Kochłowicka
Kolarska
Komandorska (od nr 5 dk i od nr 6 do końca)
Komuny Paryskiej (od 48 do końca i od 43 do końca)
Komuny Paryskiej (od nr 46 i do nr 41)
Konduktorska
Koreańska
Korfantego Wojciecha
Kosmiczna
Kostrzyńska
Kozielska
Końska
Kościelna
Kościuszki (od 123 do końca)
Kościuszki (od nr 81 do nr 109 i od nr 68 do nr 106)
Krakowska
Krakusa
Krasińskiego
Krucza od nr 1-31 i 2-68
Krynicka
Kryniczna
Krzycka
Krzywa Grobla
Ks.Klimasa Czesława
Księska
Kudowska
Kujawska
Kurpiów
Kutnowska
Kutrzeby Gen.
Kwitnąca

L

Laotańska
Laskowa
Lądecka
Lechonia
Leonarda da Vinci
Letnia
Lipowa Al.
Lisia
Lniana
Lubuska od nr 1-7
Lwowska od nr 63 dk i 45

Ł

Łagiewnicka
Łanowa
Łączności
Łódzka
Łubinowa
Łuczan
Łukasińskiego
Łysogórska

M

Maja 3-go
Malinowa
Mandżurska
Marcepanowa
Marsowa
Masztalerza Płk.
Mazowiecka
Małachowskiego
Miernicza
Międzyleska
Międzyrzecka
Młoda
Mongolski Plac
Morelowa
Morwowa
Motylkowa
Mościckiego
Myszkowska

N

Na Grobli 
Na Niskich Łąkach 
Nasypowa 
Nefrytowa 
Nektarowa 
Nenckiego Marcelego 
Nenufarowa 
Nepalska 
Niemczańska 
Nizinna 
Nyska

O

Oboźna
Obrońców Poczty Gdańskiej
Oficerska
Okrężna
Okólna
Ołtaszyńska
Opatowicka
Opolska
Oraczy
Orla
Orzechowa
Orłowicza Mieczysława
Otmuchowska
Owocowa
Owsiana
Ożynowa

P

Pabianicka
Pachnąca
Paczkowska
Pakistańska
Palestyńska
Parafialna
Partynicka
Pawia do ul. Klasztornej
Perska
Piechoty
Piernikowa
Pieszycka
Pietrzykowicka
Pionierów
Piwniczna
Piękna
Pięćdziesięciu Bohaterów
Piławska 
Plac Konstytucji
Plac Zgody Platówny
Pocztowa
Podchorążych
Podwale (od nr 67 do końca)
Pogodna
Polarna
Polna
Popielskiego
Poranna
Poronińska
Porzeczkowa
Powiewna
Powstańców Śląskich
Poziomkowa
Połabian
Południowa
Pretficza Bernarda (od nr 2-28 i 1-17)
Prudnicka
Przemysłowa
Przestrzenna
Przyjaźni
Przystankowa
Prądzyńskiego
Pszczelarska
Pszczyńska
Puszczykowska
Pułaskiego
Pułtuska

R

Raciborska
Racławicka
Radarowa
Radiowa
Radosna
Rakowiecka
Rapackiego Mariana
Ratajów
Rawska
Redarów
Rozmarynowa
Róży Wiatrów
Rubinowa
Rybnicka
Rzepakowa

S

Sadowa
Sanocka
Sarnia
Sąsiedzka
Siedliczan
Semaforowa
Sernicka
Sępia
Sieradzka
Siewców
Siewierska
Skarbowców
Skibińskiego
Skibowa
Skierniewicka
Skrajna
Skwerowa
Skwierzyńska (od nr 1-21 i 2-24)
Słoneczna
Słotna
Słowicza
Słowińców
Smardzowska
Snopkowa
Sochaczewska
Sokola (od nr 25 dk i od nr 15 do końca)
Sosnkowskiego Gen.
Sosnowiecka
Sowia
Spadochroniarzy
Spiska
Spokojna
Społeczna
Stajenna
Starodworska
Starzyńskiego Stefana
Storczykowa
Strachowskiego Bartłomieja
Strączkowa
Studzienna
Stysia Wincentego
Sucharskiego Mjr.
Sudecka
Supińskiego
Swobodna
Sygnałowa
Syjamska
Synów Pułku
Szafera
Szarych Szeregów
Szczepowa
Szczytowa
Szeli Jakuba Pl.
Szmaragdowa
Szronowa
Sztabowa (od nr 51 dk i od nr 36 do końca)
Szybka

Ś

Śliczna 
Śliwkowa 
Ślężna 
Św. Jerzego 
Świeradowska 
Świstackiego 
Świt 
Świątnicka

T

Tarninowa
Tarnogajska
Tarnogórska
Tatarska
Tenisowa
Terenowa
Tomaszowska
Topolowa
Traktorowa
Traugutta
Trwała
Turkusowa
Turniejowa
Tuwima
Tybetańska
Tyska

U

Uczniowska
Ulanowskiego
Ułańska
Unruga
Upalna

V

Vivaldiego

W

Wadowicka
Waflowa
Wagnera
Walońska
Wandy
Wapienna
Warszawska
Warsztatowa
Wawrzyniaka Ks.
Wałbrzyska
Wesoła
Wesołowskiego
Węgierska
Wiaduktowa
Widna
Wieczorna
Wieczysta
Wieletów
Wielka (od nr 1-59 i 2-54) Wietnamska
Wierzyńskiego
Wietrzna
Wilcza
Winogronowa
Wiosenna
Wiązowa Al.
Więckowskiego
Wiśniowa Al.
Włada Gen.
Wodzisławska
Wolbromska
Wolinian
Worcella
Woskowa
Wróblewskiego Plac
Wybrzeże Słowackiego
Wylotowa
Wyścigowa

Z

Zabrodzka
Zabrzańska
Zagłębiowska
Zalewowa
Zamenhofa Plac
Zaolziańska
Zapaśnicza
Zaporoska (od nr 8 do końca i od nr 15 do końca)
Zaruskiego
Zaułek Browarny
Zawierciańska
Zawiszy Czarnego
Ząbkowicka
Zdrojowa
Zefirowa
Zgodna
Zielińskiego Tadeusza (od nr 19 dk i od nr 20 do końca)
Ziemniaczana
Ziębicka
Zimowa
Złotostocka
Zmorskiego Romana
Zwiadowców
Zwycięska

Ż

Żabia Ścieżka
Żegiestowska
Żeńców
Żniwna
Żołnierska

...................................... ...................................... ...................................... ......................................

 

stat4u